Dzień kolorów

Dzień dziecka i sportu

Wyjazd do MDK na film pt. „Szczęście Mikołajka”

Pierwszy dzień wiosny

Tydzień zdrowego trybu życia

szaszłyki owocowe

spacer po okolicy

Dzień kobiet

Dyskoteka karnawałowa

Święta Bożego Narodzenia

60-lecie szkoły

Jubileusz 60-lecia to dla naszej szkoły ogromne wydarzenie, które zostanie w naszej pamięci na długo. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie na tą niezwykłą dla nas uroczystość. Cieszymy się, że zechcieliście spędzić z nami ten ważny dla nas dzień. Na ręce Rady Rodziców składamy podziękowania za ogromną pomoc. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali przy organizacji uroczystości. Dzięki Państwa zaangażowaniu ten dzień był niezwykły. Ogromne brawa należą się naszym wspaniałym uczniom, których występ był prawdziwą atrakcją wydarzenia.

Wycieczka do Żarek
Wyjazd do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie na spektakl „Mały Książę”
Wyjazd do MDK w Myszkowie na przedstawienie „Czerwony Kapturek”
Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu
Wieliczka
Ojców
Auschwitz-Birkenau
Pszczyna

Spotkanie z siostrą Anną Nowakowską ze Zgromadzenia Sióstr od Aniołów. Siostra Anna pracuje na misjach w Kongo.

Wizyta Przedszkolaków w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Do naszej szkoły dotarło 1000 książek wygranych w konkursie Empiku!

Galeria

Uczennica kl. VIII naszej szkoły zdobyła I miejsce w konkursie organizowanym przez Posła na Sejmie RP Mariusza Trepkę pt: „PATRIOTYZM NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA” Konkurs był objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka! Wręczenie nagród odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie. W uroczystości uczestniczyła Pani Urszula Bauer – Śląski Kurator Oświaty, także w imieniu Ministra Edukacji i Nauki Sekretarz stanu Tomasz Rzymkowski.